Садовий бур — вдала конструкція для земельних робіт

Людина, яка любить роботу на землі, на дачі або присадибній ділянці, завжди прагне до того, щоб у нього був під рукою потрібний садовий інструмент.  І не просто інвентар для роботи, а якісний і зручний інструмент.  Це стосується як матеріалу, з якого він виготовлений, так і форми сапи, лопати, ручного бура і т.д.  — всього інструменту для роботи з землею.

Якісний інструмент інтернет магазин «Все для дачі» пропонує купити з доставкою по Україні.  Тут завжди великий вибір, як хорошого інструменту ручної роботи, так і знаменитих фірм.

Ручний садовий бур

На садовій ділянці часто потрібно зробити акуратне отвір в землі, а виконати цю роботу лопатою незручно — яма виходить велика, неакуратно.  Та й фізичних зусиль буде потрібно більше, ніж буріння свердловин ручним буром.  А якщо цю роботу потрібно провести на газоні, то складно переоцінити це інструмент.

Є ще одна перевага того різання отворів в землі садовим буром — структура і щільність грунту зберігається.  Якщо при роботі з лопатою потрібно грунт спочатку дістати, потім після установки, припустимо, стовпчика, знову повернути на місце, при цьому земля стає пухкої, порушується її структура.  В цьому випадку потрібно, для стійкості стовпчика, додатково навколо нього додавати камені, потім їх трамбувати, і досипати землю.  При роботі з ручним буром, просто зробити свердловину насадкою потрібного розміру.  Стійкість стовпа буде гарантована при мінімумі трудовитрат.

 

бур садовий з 3 насадками

Конструкція і розмір садового бура

d 250мм
бур садовий з 2 насадками
d 100 мм

Конструктивно є безліч варіантів виготовлення бурів.  Але для робіт на дачній ділянці найвдалішим варіантом визнаний шнековий дволопатеве садовий бур, що складається з двох пластин, приварених під кутом один до одного.  Для полегшення роботи під ними приварюється спеціальне свердло.  Саме воно приймає на себе перше зусилля буріння свердловини.  Після створення початкового отвори, подальшу роботу приймають на себе напівдиска.

Ця конструкція вдало справляється з поставленим перед цим інструментом роботою.  У нашому інтернет-магазині можна купити бур зі змінними насадками різного діаметру.

Розміри наявного інструменту

Найбільш популярні для робіт на присадибних ділянках діаметри насадок:

 • d 70 мм;
 • d 100 мм;
 • d 150 мм;
 • d 200 мм;
 • d 250 мм.

Ручка бура має довжину 1 метр, її діаметр по всій довжині 22 мм, а в місці кріплення насадки, вона звужується, тут її діаметр — 16 мм.

Крім цього, насадка d 250 мм — це досить велика насадка.  Для роботи з нею передбачений додатковий подбури, тобто  крім двох приварених напівдиска, є додаткова пара маленьких пластин.

Місце застосування садового ручного бура

Ручний земляний бур застосовують у багатьох видах земляних робіт.  Це, звичайно ж, при установці паркану, або при будівництві альтанки.  Тут бур застосовують для підготовки свердловин під стовпи огорожі.

Так само цей садовий інструмент необхідний при закладанні фундаменту палі.  Якщо потрібно зробити свердловину для води, то в цьому випадку, потрібно подбати про рукояті, яку є можливість наростити до потрібної довжини.

Крім будівельних робіт, цей інструмент зручно застосовувати для висадки рослин — ямка виходить акуратною, і робити її легко.  Ручний бур для садово-городніх робіт з малим діаметром насадок часто застосовують для того, щоб удобрити дорослі плодові та декоративні рослини.  Для цього роблять в грунті отвір на глибину 30-40 см, в яке закладають добрива.  Так органічна або мінеральна підгодівля потрапить безпосередньо до коренів, а не змиється водою при поливі.

Купити будь-яку садову інструмент з доставкою в будь-яку точку України можливо в інтернет магазині «Все для дачі».  Якщо потрібен якийсь інструмент, якого немає на його сторінках, напишіть, або зателефонуйте менеджеру, ми докладемо всіх зусиль, щоб побажання замовника виконати.

6 комментариев к “Садовий бур — вдала конструкція для земельних робіт”

 1. Андрей

  Спасибо за обзор и сразу же ссылку для покупки, очень удобно, не нужно искать

 2. Евгения

  Очень кстати перед началом весеннего сезона. Спасибо за подробный обзор.

 3. Ирина

  Давно увлекаюсь этой темой. Никогда на пользовалась садовым буром. Обязательно попробую. Спасибо!

Оставьте комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *